General

Spotiself.lt – Skaitmeninė ugdymo platforma

Spotiself yra moderni platforma, skirta karjeros specialistams ir mokytojams, kurie siekia sukurti efektyvų mokymo procesą mokiniams. Mūsų programa, grindžiama mokslinėmis metodikomis ir geriausiomis praktikomis, suteikia mokiniams galimybę pažinti savo stiprybes, plėsti sprendimų priėmimo įgūdžius ir pasirinkti geriausią kelią ateities studijoms ar profesiniam gyvenimui. Spotiself misija yra padėti jaunimui suvokti savo karjeros potencialą ir skatinti juos …

Spotiself.lt – Skaitmeninė ugdymo platforma Read More »

Parduodami kietieji šampūnai

Siūlome natūralias plaukų priežiūros priemones, pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų. Tad kviečiame apsilankyti urbanearthlovers.com internetinėje svetainėje ir iš naujo atrasti savo plaukų grožį.

Stiliaus kodas

Stiliaus kodas yra internetinė parduotuvė prekiaujanti profesionalia ir itin kokybiška kosmetika bei kvepalais. Asortimentą sudaro įvairūs prekės ženklai, tokie kaip Skinlovers, EVO, DAVINES, PAESE.

KTTI.LT – universali naujienų platforma

KTTI.LT – universali naujienų platforma internete. Atnaujinimai realiu laiku, įvairios temos, interaktyvumas. Patogus dizainas, išsamūs straipsniai ir patarimai kasdieniam gyvenimui

Rekuperatorių filtrai

Oficialus pasaulyje žinomų rekuperatorių filtrų platintojas Lietuvoje. Mūsų internetinėje svetainėje rekuperatorių filtrus ras net išrankiausi klientai. El. parduotuvėje prekiaujama įvairiais rekuperatorių filtrais.

KAPLC.LT – tai tavo smalsumo kelionė per žinių labirintus

Kiekviena diena – naujas atradimas su KAPLC: nuo mokslo iki meno, nuo technologijų iki tradicijų. Iš arčiau pažink idėjas, kurios keičia pasaulį, asmenis, kurie įkvepia bendruomenes, ir kultūras, kurios formuoja mūsų visuomenę. KAPLC.LT – tai tavo smalsumo kelionė per žinių labirintus, kuriuose kiekvienas posūkis atveria naujas perspektyvas, o kiekviena istorija leidžia giliau panirti į neaprėpiamą …

KAPLC.LT – tai tavo smalsumo kelionė per žinių labirintus Read More »

Andernetas.lt – informacijos švyturys įvairių žinių ir įžvalgų vandenyne

Andernetas.lt – Jūsų informacijos švyturį įvairių žinių ir įžvalgų vandenyne. Mūsų blogas skirtas tiems, kurie trokšta ne tik sekti besivystančio pasaulio pulsą, bet ir pritaikyti įgytas žinias kasdieniame gyvenime. Nesvarbu, ar esate technologijų mėgėjas, interneto entuziastas, ar tiesiog ieškote naudingų patarimų – čia rasite kažką sau. “Andernetas.lt” yra erdvė, kurioje dalijamės įvairiapusiškomis žiniomis.

Mobilus kokteilių baras

Naudingi straipsniai ir paslaugos visoje Lietuvoje! Mobilus kokteilių baras, šampano piramidės, kokteilių degustacijos ir dar daugiau, straipsniai apie kokteilius.

Kokybiški šilumos siurbliai

Ieškote kokybiškų šilumos siurblių? Užsukite į zyz24.lt internetinę parduotuvę ir mes padėsime išsirinkti jums tinkamiausią variantą.