Apie internetinę svetainę

vtranzitas
Popular

Vilniaus tranzitas

1994 m. buvusioje sandėlių ir transporto ūkio bazėje įsikūrė uždaroji akcinė bendrovė "Vilniaus tranzitas". Muitinės departamento įsakymu 1995 m. UAB "Vilniaus Tranzitas" patalpose įkurtas muitinės krovinių postas, o 1996 m. įsteigtas vienas pirmųjų Lietuvoje importo – eksporto terminalas. Nuo 1999 metų "Vilniaus tranzitas" priklauso logistikos kompanijų grupei "AD REM Group".

Sandėlių ūkiui šiandien priklauso importo ir eksporto terminalas, atvirieji muitinės sandėliai, distribuciniai sandėliai, atviros krovinių saugojimo aištelės, įvairių temperatūrinių režimų sandėliai, ąšinės ir platforminės svarstyklės, automobilinės ir geležinkelio rampos. Nauja ir moderni krovimo technika leidžia operatyviai dirbti su stambiagabaričiais ir sunkiais kroviniais. Taip pat, galime aptarnauti ir pavojingus krovinius.

Profesionali muitinės tarpininkų komanda užtikrina greitą ir kvalifikuotą muitinės procedūrų įforminimą. Distribucijos sandėlių ir transporto skyriaus veiklą koordinuoja Logistikos ir Tranzito Centras.

Užtikrinant atsakomybę prieš klientus ir vežėjus, visi krovos ir sandėliavimo darbai apdrausti įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos saugomos prekės papildomai apdraustos krovinio draudimu. Prekių saugumą garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti ginkluota apsauga.

Bendrinė kategorija

Kontaktinė informacija

Internetinė svetainė
Įmonės pavadinimas
Vilniaus tranzitas, UAB
Telefono numeris
Adresas
Jurgio Dobkevičiaus g. 7, 02189 Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas
222618510
PVM kodas
226185113
manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt